Çin Özel Süblimasyon Futbol Jersey Tasarım Fabrikası

Malzeme:% 100 polyester 165gsm Kuşgözeli Örgü kumaş Baskı: Süblimasyon Baskı

Ürün ayrıntıları

Kuru sığdır OEM servis süblimasyon takım futbolcusu için özel futbol üniforma


1. Ürünler Fotoğrafları

Futbol forma


2. Ürün Detayı:

Malzeme:% 100 polyester 165gsm Kuşgözeli Örgü kumaş

Baskı: Sublime Baskı (Isı Transferi Baskı) - Hızlı ve kuru polyester malzemeye renkli ve kişisel logo baskılı, spor giyim için daha iyi - Artış ücreti yok !!!

Tasarım: Tasarımınızı PDF veya AI formatında ve formalarınızdaki diğer koşullarla bize gönderebilirsiniz, profesyonel tasarım ekibimiz sizin için tasarım yapar ..

Boyut: Avrupadan ve Amerikadan büyüklükte olup, Gençlerden (4 6 8 10 12 14 16) Yetişkinlere (3XS, 2XS, XS, SML XL, 2XL, 3XL, 4XL) mevcuttur.


3 . avantaj

* Sublimasyon baskı futbol formaları, renkleri sınırlı değildir ve asla solmaz

* boyutları isteğe bağlı olarak özelleştirilebilir, sınırlı değildir.

* fabrikamızda profesyonel tasarımcı ve makine.

* Hızlı teslimat süresi

4 . Sevkıyat ve sevkiyat süresi

* DHL, EMS, UPS, Fedex

* Hava kargo nakliye 3-5gün olacak

5 . Ödeme metodları

* Banka TT

* Batı Birliği

* Para gram

% 30 mevduat, teslimat öncesi kalan denge. Küçük örnek sipariş içinPayPal


6. Hakkımızda

Dreamfox Sportswear Co Ltd, 2012 yılında Guangzhou Çin'de bulundu, WRAP sertifikasına ve Alibaba ve Made-In-China altın tedarikçisi haline geldi. Çin'de profesyonel ve güvenilir bir spor üreticisi olarak, buz hokeyi, jersey, motosiklet formaları, rugby, futbol forması, basketbol üniforması, beysbol mayo, lacrosse, güreş, MMA, gömlekler de dahil olmak üzere spor her türlü tasarımı için spor giysileri tasarlarken uzmanlaşmaktayız. , Atletizm.

Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan DREAMFOX'dan takım oyuncusu için özelleştirilmiş kuru fit oem hizmet süblimasyonlu özel futbol üniformasını satın almaya hoş geldiniz. Ayrıca profesyonel bir fabrika ile hizmetinizdeyiz.


Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan DREAMFOX'ten özelleştirilmiş Çin özel süblimasyon futbol forması tasarım fabrikasını satın almak hoş geldiniz. Ayrıca profesyonel bir fabrika ile hizmetinizdeyiz.
Sorgulama