Ana sayfa > Haber > İçerik

Yoga pantolon

Jan 17, 2017

Piyasa hareketi çeşitlendirme, giysili yelpazesi için daha uygundur. Doku, Stil, Stil, renk, stil farklıdır, herkes kendi tercihlerine göre bir elbise almak için olabilir, ama yoga nazik bir türüdür, streç, odaklanmak fitness geliştirilmesi üzerinde yani yoga giyim seçiminde aşağıdaki önerileri bakın:

doku

Pamuk veya kenevir nefes alabilen, ter emme, çok iyi ve yumuşak, çünkü pamuk veya kenevir dayanarak kullanmak için bütün kumaş, vücudunuzun gergin kısıtlamaları hissediyorum izin vermeyeceğim. Ayrıca bazı Lycra malzeme esas olarak elastik artış Giyim Pamuk kumaşlar eklemek seçebilirsiniz.

Stil

Yoga pantolon

Basit, zarif, temiz. Çok fazla dekorasyon elbise (özellikle metal), kemer veya düğüm, krom gövde, gereksiz zarar önlemek için var mı. Bacaklarda serbestçe, germek gerekir tüm vücut ilişkili hissetmez.

Stil

Sonra sırtüstü yoga bazı eylem olduğundan, pantolon elastik ağız veya ip için uygundur, sıkı ağız pantolon aşağı engelleyebilirsiniz. Kış giyim pantolon, uzun için hakim. Kısa pantolon pantolon ile yaz aylarında.

renk

Taze, zarif renkleri seçmek deneyin, için en iyi sağlam ile bu görsel sinirlerinizi kendimi çabuk sakin olun yapabilirsiniz. Atlamak renk izin verme, çok gürültülü, izin için mümkün olduğunca renk heyecanını hissediyorum ne zaman yoga giyim pratik. Yoga antrenörler beyaz olmalıdır.

Stil

Kişiliğini vurgulamak için giyim, Hindistan Ulusal tarzı var için giyiyor gevşek bir doğa, seçebileceğiniz gizemli bir anlamda zarif; bir modern tarzı sıkı fitness giyim, iyi esneklik, aşınma da iyi anlamaya getirebilir, genel uygulama sıcak yoga daha daha uygundur. Kendi tercihlerine göre seçim yapabilirsiniz.

Kısacası, vücudunuzun dış kısıtlamalar olmadan yapmak için yoga uygulamada, streç serbestçe, sen-ebilmek getirmek Yoga uygun sakin, rahat ruh hali ilk tercihi.