Ana sayfa > Haber > İçerik

Yoga pantolon - Origin

Jan 17, 2017

Hindistan kökenli yoga, geri kalma beş bin yıldan fazla tarihi ve kültürü "dünyanın hazine" adıyla bilinmektedir. Yoga fiziksel ve zihinsel doğada, Himalaya, Hindistan antik yogiler eteklerinde Kuzey Hindistan kökenli yanlışlıkla hayvan çeşitli bulundu ve doğal tedavi bitki, sakin ol, uyku veya kalmak uyanık, herhangi bir tedavi ve doğal şifa hasta. Bu nedenle, gözlem ve taklit hayvanların göre eski Hindistan uygulayıcıları fiziksel ve zihinsel egzersiz sistemi, diğer bir deyişle, vücut duruşu bir dizi oluşturdu. Bu duruşlar öfke beş bin yıl sonra yoga insanların yararına nesiller için cure, insanlar öğretir.

Binlerce yıl önce Hindistan'da kez ilkel orman imha, meditasyon, cennetin en yüksek bölge girme peşinde rahipler vardır. Basit yaşam uzun zaman rahipler gözlem organizmaların vücutlarını, ince değişiklikleri yavaş yavaş anlamaya insan vücudu doğrulamak için hukuk yaşama gelen Doğa kanunu bir çok fark sonra yani sağlık bakım ve Klima, kendi organları keşfetmek için vücutlarını ile iletişim kurmak insanlık öğrendim ve disease.how iyileşmek içgüdüsü. Binlerce yıllık eğitime bitirmek, yavaş yavaş bundan tam ve kesin yoga teori ve pratik sistemi fitness rejimi türetilmiştir.

Arkeologlar Havzası Hindistan yoga meditasyon formunda, en az beş bin yıllık tarihi, yoga Tarih uzanan bu çanak çömlek karakterlerin yukarıda boyalı, iyi korunmuş seramik geri antik zamanda, basit noktası, takip edilebilir keşfetmek için yoga fiziksel dinamik hareket ve egzersiz ruh, günlük yaşam felsefesi kullanılır. Yoga'nın hedefi, kendi ruhunu iyi bir anlayış kullanmak ve kontrol, aşina olabilir ve fiziksel hisler ana etmektir.