Ana sayfa > Haber > İçerik

Bir tişört yaz giymek için nedir?

Jan 17, 2017

1, sıradan pamuk bez ile rahat T-shirt (XU4DUO1CAI3YONG4) sıradan Pamuk Kumaş, bez gömlek giyiyor rahat, ama daha az sert. Basit kırışıklık, başlatılması sonra kolay deformasyon.

2, Pamuk Kumaş hissediyorum iyi, rahat bir ortamda, genellikle 300 gram, 160 gram çok şeffaf olması için çok ince, çok kalın sıcak, genellikle 180-260 kalınlığı daha iyi seçin, numarası genellikle 21 ve 32 dalları, ortalama uzunluğu, pamuk lifi, yüksek yumuşak ancak ifade eder, peçe sıradan iplik, yarı iyi iplik ve ince iplik ayrılmıştır , karde kumaş görünüm sert kontrast, özellikle koyu kumaş beyaz iplik olacak. İplik kumaş görünüm kontrast temiz, hissediyorum çok yumuşak iyi.

Özellikle, merserize 3, mercerized mercerized pamuk Pamuk Kumaş Pamuk malzeme olarak ham madde, yüksek iplik iplik ve şardonlama tarafından işleme tarafından yapılan mercerized yüksek kaliteli iplik parlak yapılmış parlak, yumuşak ve kırışıklık. Yüksek kalite Bu malzemeden yapılmış örme, değil tamamen düşük kaliteli Ham pamuk doğal özelliklerini muhafaza sadece parlaklık ipek ve genellikle kumaş nem geçirgenliği, esneklik ve dikey iyi anlamda. Ayrıca, zengin desenleri, konforlu ve rahat giyim, tam olarak takan'ın mizaç ve notu temsil ediyor.