Ana sayfa > Haber > İçerik

Ne tavsiye 25-30 yıl yaşlı erkek giyim markaları için var mı?

Jan 17, 2017

Uzakta--dan kötü marka olması gerekir... Genellikle yan etkisi güçlü bir vücut Asyalılar sığdırmak için genellikle zor olmadan yürümek belgili tanımlık yorum. Giyim POLO kolej bir parça aldım, üst kısmındaki etkisi temelde sonra kilo vermek artık dokunmuş karar çok garip.

Sadece iş ve vücut dışında kendi markası STRIPELY Haziran Haziran shun için tercih edilen, normaldir

Dikkat en önemli şeklinde söylemek istiyorum. Bir kaç yıl önce ne zaman It50 kod giyecek takım elbise giymek için dışarı çıksam, yabancı üretim sürümü iyi iyi bir sürümü ama kolları uzun hissediyorum düşünüyorum. Daha sonra kayıp birkaç sterlin doldurulmuş It46 kod nihayet gömlek kelepçeleri maruz. (anlamak ne kadar acı)

Genellikle durum bu. Belirli markaları tavsiye edersiniz. Marka özellikle isabet oranı hit aynı bölümü zihinsel emek sanayi bazılarında çok utanç verici şey, genellikle kontrast çeşitli düzeylerde tarafından neden. Kendi için kendi marka ve modelleri en önemli keşfetmek için.

Tabii ki, temel sorun olduğunu Eğer vahşi bir kelime ve "sonradan görme zenginlerin, Özel maç yapacak bekleyen bu geniş dünyada giyim".