Ana sayfa > Haber > İçerik

Süblimasyon Spor Giyim ve Diğer İşçilik

Nov 17, 2020

Süblimasyon işçiliği


Boya süblimasyonu, mürekkebi kumaşa aktarmak için yüksek sıcaklıkların kullanılması işlemidir. Sıcak pres veya serigrafi baskının aksine, süblimasyon mürekkebi kumaşın yüzeyini kaplamak yerine kumaşa kaynaştırır. Yüceltilmiş sanat eserleri, kumaşın ömrü boyunca dayanır ve tasarım ve renkler üzerinde engelsiz olanaklar sağlar. Tüm isimler, numaralar ve logolar giysilere süblimleştirilebilir.


Süblimasyon spor giyimine odaklanıyoruz, fabrikamız Guangzhou Çin'de bulunan,Müşteriler fabrikamızı ziyaret edebilir ve ilk elden tanık olabilirler.


Kes ve Dik


"Kes ve Dik" giysiler, önceden var olan, desene göre kesilmiş ve birlikte dikilmiş kumaşlar kullanılarak yapılır. Bu teknik, tasarım ve renk seçenekleriyle sınırlıdır. Tüm Kes ve Dik giysiler, bazı müşterilere hala uyan ikonik panelli bir görünüme sahiptir.

Hizmetlerimizin çoğu süblimasyon içerir; ancak yine de Cut&amfiyi tercih ediyoruz; Projeleri duruma göre ayrı ayrı dikin. Lütfentemasta olmakKes ve Dik giysilere ihtiyacınız varsa.

Nakış

Nakış, iğne ve iplikle kullanılan bir dikiş sanat eseridir. Genellikle logolar veya adlar için kullanılan sanat eseri dijitalleştirilir ve ardından bir nakış makinesi kullanılarak dikilir.

Game Clothing aracılığıyla satın alınan geçerli ürünler için nakış sunuyoruz ancak ikinci el ürünlerde özel nakış hizmetleri sunmuyoruz.

Sıcak pres

Bir Heat Press transferi, sanat eserinin yapışkan bir malzeme üzerine basıldıktan sonra istenen kumaş üzerinde eritildiği bir süslemedir. Nakıştan alternatif, daha ucuz bir seçenek olan ısı presi genellikle isimler, logolar ve oyun numaraları için kullanılır.

Spor giyim için ısı presi hizmetleri sunabiliriz.

Ekran görüntüsü

Serigrafi baskı, mürekkebin bir ürünün kalıbın kesilmesi ile açıkta kalmayan alanlarına kaplandığı bir şablon baskı tekniğidir. Her mürekkep rengi (üçe kadar sunuyoruz) kendi şablonunu gerektirir ve bezeme giysinin kumaşına yükseltilir.

Çoğu giyim için Serigrafi sunuyoruz, ancak genellikle tişört, polo gömlek, kapüşonlu üstler, eşofman vb.