Ana sayfa > BİLGİ > İçerik

Geçerli özellikleri ve iç giyim sektörünün gelecekteki eğilimleri

Jan 17, 2017

Gerçek aile içi hazır giyim endüstrisi son 30 yıldır gelişmedir. Şimdiye kadar o hala daha geleneksel bir endüstridir. pazar büyüklüğü 2 trilyon aştı 2014 sanayi verileri görüntüleyin. Online 420 milyar fazla %19, %41.48 artış için muhasebe, çap. Şu anda, erkek giyim, kadın giyim, spor giyim, eğlence, iç çamaşırı, ev kıyafetleri, vb dahil olmak üzere iç giyim markaları 60 binden fazla sayıda...

Geleneksel giyim sanayi için o kim daha yüksek eşik girin emek ve sermaye yoğun sanayi olduğunu. Aynı zamanda, geleneksel giyim Sanayi üretim düzeyi daha az tanınmış markalar, yüksek kaliteli markalar daha az düşüktür. Sanayi özellikleri, sanayi konsantrasyonu yüksek, şiddetli rekabet, birçok marka değil, kurallar değildir açık, rekabetin düzenli değil.

Tüketici yan, tüketicilerin marka bilincini giyim seçiminde büyüyor, talep için giyim de daha yüksek oluyor ve daha yüksek. Onlar basit talebi ile memnun değil, moda, trend, hem de kalite isteği daha yüksek ve daha yüksek.

İç giyim markası ve niş Tasarımcısı yavaş yavaş yükselmesi, iyi marka ayrıştırması ve piyasa dönemi markalar. Sanayi işletmeleri doğrudan olabilir giyim tüketiciler yüz, Internet tam yararlanmak, sanayi yapısı en iyi duruma getirmek.